PITy 2016 program

epity1

Oszczędność czasu dzięki programowi Pity 2016

 

Z początkiem każdego roku w rubryce finansowej twojego gospodarstwa domowego pojawia się temat, który zaczyna spędzać Ci sen z powiek, a mianowicie rozliczenie podatkowe. Te słowa wywołują u Ciebie niemiłe skojarzenia: kolejki, frustracje, podenerwowanie, strata cennego czasu. Myślisz znowu ten PIT. A czy pomyślałeś kiedykolwiek, chociaż przez chwilkę, że rozliczenie podatkowe 2016 może być miłe, bezstresowe, a nawet sprawiające przyjemność? Jeśli nie to warto, żebyś się dowiedział, że istnieje program do rozliczenia podatku za 2016. PITY 2016 program przychodzi Ci z pomocą. To najwygodniejsza, najlepsza, a co najważniejsze darmowa aplikacja, która rozliczy twój podatek za 2016 rok. Nie zwlekaj i już dziś ściągnij na swój komputer PITY 2016 program posiadający rekomendację Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego

 

Aplikacja wspiera wypełnianie rocznych deklaracji podatkowych PIT. Twój podatek 2016 zostanie rozliczony przez program dopasowany do przepisów i formularzy podatkowych PIT za rok 2016. Dzięki niemu możesz wypełnić zeznania: PIT 28, PIT 36, PIT 37, PIT 36L, PIT 38 wraz z pełną gamą załączników.

 

Każdy korzystający z aplikacji nie musi posiadać informacji dotyczących właściwego urzędu skarbowego, wystarczy wybrać go z listy. Twoje rozliczenie podatku jeszcze nigdy nie było takie łatwe. PITY 2016 to niesamowita oszczędność czasu. Możesz zapomnieć: o niekończących się kolejkach do okienka, o godzinach spędzonych nad formularzami, gąszczu cyfr, liczb i skomplikowanych przeliczeń. Ta bezpłatna aplikacja tak została napisana i opracowana, aby zdjąć z Ciebie ciężar kalkulacji. Program PITY 2016 sam dokonuje obliczeń, a Twoim zadaniem jest jedynie wypełnić istotne pola formularza PIT. I nie martw się, jeżeli ktoś przerwie Twoją pracę, nie będziesz musiał zaczynać od początku, ponieważ pracę nad PITami można zapisać, i w dowolnym momencie można ją wznowić. Ponadto bardzo pomocna w aplikacji jest możliwość generacji wydruków PIT. Nie trzeba być specjalistą, żeby korzystać z PITY 2016 program, który daje nam możliwość skorzystania z pomocy w zakresie zasad wypełniania deklaracji PIT. Wbudowany informator udzieli nam odpowiedzi na każde pytanie dotyczące programu i wypełniania formularza do rozliczeń podatkowych.

 

Kolejną zaletą programu jest możliwość eksportowania danych wpisanych do jednego PITa, także do innego, co gwarantuje nam niezwykłą oszczędność na czasie, ponieważ nie będziemy musieli ponownie wykonywać tych samych czynności.

 

Jedną z najważniejszych cech PIT 2016 program jest jego przejrzystość, niezwykle przyjazny interfejs, a także zintegrowana pomoc. O przydatności i łatwości użycia tego programu przekonało się już tysiące podatników, którzy z roku na rok coraz chętniej korzystają z programu do rozliczeń podatkowych. Dołącz do nich i Ty, a z pewnością nie pożałujesz.